“Kocan Kadar Konuş”, “Kocan Kadar Konuş Diriliş” ve “Çevrimdışı Aşk” gibi oldukca satan romanların yazarı Şebnem Burcuoğlu, Paris merkezli mobil tanışma uygulaması happn’ın yeni yüzü oldu. Kadın erkek ilişkilerini konu alan çok satan romanlarıyla adından söz ettiren yazar, seri halinde çekilen iki reklam filmimizde yakın dostlarıyla beraber rol aldı. Reklam filmimizde, iki kadının hayatlarının aşkıyla tanışma hikayelerinden yola çıkılarak Türkiye’de bekarların kadere ikinci bir talih verme öyküsüne yer veriliyor.

Keyifli bir ev ortamında geçen ilk reklam filmimizde Burcuoğlu, erkek arkadaşıyla nasıl tanıştığını merak etmiş olduğu arkadaşını soru yağmuruna tutuyor. Arkadaşının üstü kapalı cevaplar vermesi üstüne, annesi söze girip happn’da tanıştıklarını açıklıyor ve Burcuoğlu’nun telefonuna da happn uygulamasını indiriyor. Böylece, ilişkiler üstüne kitaplar yazan Şebnem Burcuoğlu bu kez de şansını happn’da deniyor.

İlkinin devamı durumunda olan ikinci reklam filmi ise bir kafede geçiyor. happn’da beğenmiş olduğu bir kişinin çok yakınında bulunduğunu gören Şebnem Burcuoğlu, o sırada aynı kafede olduklarını fark ediyor ve olaylar gelişiyor.

Online mecralarda yayınlanmak suretiyle hazırlanan reklam serisi Instagram ve Facebook üstünden de izlenebilecek. happn’ın reklam filmlerinin yönetmenliğini Deniz Birgi yaptı.

Gerçek zamanlı konum belirleme özelliği ile kullananların yollarının kesiştiği kişilerle tanışmasını sağlayan ilk mobil tanışma uygulaması olan happn, dünyada 50’den fazla büyük şehirde 45 milyonun üstünde kişi tarafınca kullanılıyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin