TÜV SÜD ve Doğuş Holding ortaklığıyla 2013 senesinde kurulan Doğuş Grubu şirketlerinden TÜV SÜD D-Expert; bağımsız, yansız ve ustalaşmış ikinci el vasıta ekspertiz hizmetini tüketicilerle bir araya getiriyor. Uluslararası tecrübesi ve “Uzman Bakış, Kesin Sonuç” mottosu ile vasıta sahiplerinin ve ikinci el vasıta satın almak isteyenlerin güvenebilecekleri TÜV SÜD D-Expert, ilk ekspertiz merkezini Ankara Şaşmaz’da açtı.

Kurulduğu günden bu yana kurumsal müşterilere hizmet veren TÜV SÜD D-Expert, dünyanın önde gelen teknik hizmet sağlayıcısı TÜV SÜD güvencesiyle, sektörde uygulanan genel ekspertiz algısı olan kaporta boya kontrolünün ötesinde, aracın genel durumuyla ilgili kesin ve detaylı bir bilgilendirme sunuyor. TÜV SÜD’ün Ankara’daki kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet verecek merkezde, ileri teknolojiler kullanılarak ikinci el vasıta ekspertizi ustalaşmış bir şekilde yapılıyor.

Hizmetini genişleterek sürdürecek olan TÜV SÜD D-Expert; çok yakında İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya ve Adana’daki şubelerini faaliyete geçirerek ikinci el vasıta piyasasının gereksinim duyduğu kaliteli ekspertiz ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin