Ana Sayfa Gayrimenkul

Sinpaş’tan Yatırımın Tam Yeri Tam Zamanı

309

Gayrimenkul sektöründeki 44 senelik deneyimi ile şehre ve yaşama kıymet katan projeler geliştiren Sinpaş, finans dünyasının yeni üssüne ev sahipliği yapacak İstanbul’da gene oldukça özel bir konsepte sahip, yepyeni bir projeyi hayata geçiriyor.

Sinpaş’ın en yeni projesi Sinpaş Time, konumundan emsalsiz mimari tasarımına, sunmuş olduğu üstün konfordan benzersiz toplumsal donatılara, tabiat ve spor odaklı yaşam anlayışından değişik ihtiyaçlara göre şekillenen ticari ünitelere kadar günümüz kent hayatındaki tüm beklentileri eksiksiz öngörerek, kusursuz çözümler sunuyor. Finans Merkezi’nin hemen yanı başında yer alan Sinpaş Time’ın residence kulesi ve üstünde yer alan ikonik dev saati ile Anadolu yakasının yeni simgelerinden biri olacak. İlk fiyat avantajı ve özel ödeme planlarıyla kazançlı yatırımın adresi olacak. Proje de residence seçeneği haricinde apartments, ofis, sınırlı sayıda villa ve ticari birim seçeneği sunulacak.

“Yatırımın zamanı geldi”

Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, Sinpaş’ın, her projede daha iyiyi ve en yeniyi hedeflediğini, tüm projelerinin şehre ve yaşama değer katmasına itina gösterdiklerini belirterek, Sinpaş Time’ın bu anlayışın iyi bir örneği olduğunu söylemiş oldu.

Çelik, şu şekilde konuştu:

“Sinpaş Time, dünyanın yeni finans merkezinin hemen yanında, Finans Şehir’in kalbinde yer alan, her ayrıntısıyla titizlikle tasarlanmış, yepyeni bir karma proje. Sinpaş Time, beklentileri karşılayacak kusursuz bir karma proje örneği olarak geliştirildi. Konutla ticari alanları, konforla toplumsal donatıları şehirli bir konseptle birleştiriyor. Sinpaş Time, yalnız konforlu bir yaşam sunmakla yetinmeyerek, çok kazandıran bir yatırıma da dönüşecek. Sinpaş olarak, ayrıcalıklı bir yaşam ve iyi bir yatırıma sahip olmak isteyen her insana, kazançlı yatırımın tam zamanı diyerek Sinpaş Time’la yatırım fırsatı sunuyoruz.

Sinpaş Time müşterilerimizin zamanına değer kazandıran, yaşamlarını kolaylaştıran, hayatlarına mutluluk katan yeni bir adres olacak.”

Dünyanın yeni finans üssüne komşu

Sinpaş Time, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu olmasına karşın, metropol yoğunluğundan uzak, dingin ve konforlu bir yaşam sunuyor. Sinpaş Time’da tüm detaylar, finansın merkezinde metropol yaşamının gereksinimlerini karşılamak ve gerçekleştirmek suretiyle titizlikle planlandı.Sinpaş Time’da emsalsiz tasarıma sahip 34 kattan oluşan kule, 342 konut, değişik tiplerde villa ve sınırlı sayıda ticari ünitenin yer almış olduğu değişik konsept ve kullanım imkanı sunuyor. Sinpaş Time; ‘konut’, ‘residence’, ‘villa’, ‘ofis’ ve ‘ticari alanlar’ olmak üzere oldukça farklı ihtiyaçlara en iyi seçeneği sunacak.

Alışveriş Caddesi’nden 36 bin metrekarelik Şehir Parkı’na

Sinpaş Time’da her türlü ihtiyacı eksiksiz olarak karşılayacak Alışveriş Caddesi’nde, seçkin markalar ile süpermarket, kafe ve restoranların da yer almış olduğu 33 ticari birim bulunacak. Sinpaş Time’da yaşayanlar, 36 bin metrekarelik Şehir Parkı ve içinde yer edinen piknik alanları, göletler, oturma terasları ile doğayla iç içe olmanın ayrıcalığını yaşayacak. Uzun yürüyüş yolu, bisiklet ve koşu parkuru ile spor, günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası olacak. Sinpaş Time dünyasında yer alanlar, bisikleti bir ulaşım aracı olarak kullanma keyfini yaşayacak. Yeşillikler içinde, süs havuzları ve heykellerin yer almış olduğu meydan da, Sinpaş Time’ın emsalsiz konseptini yansıtacak.

Çocuklar, Parky’den çıkmak istemeyecek

Sinpaş Time’da çocuklar için de büyük bir oyun parkı yer ediniyor.Birbirinden keyifli donatı ve aktivitelerin yer almış olduğu Parky çocuk parkı, Sinpaş Time’ın küçük sakinlerinin keyifli anlarına ev sahipliği yapacak. Anne ve çocuk salıncakları, tırmanma grupları, trambolin, tahterevalli, döner zıp zıp, fıskiyeli su parkı, kum oyun alanı, kara tahta boyama ve graffiti duvarları, aynalı yansıma duvarları, piyano basamaklar ile çocukların keyifli süre geçireceği favori mekanlarından yalnızca birkaçı.

Kolay ulaşım avantajı

Sinpaş Time, şehrin değişik noktalarına kolay ulaşım imkanı sunan, avantajlı bir konuma sahip. Uluslararası Finans Merkezi ile birlikte yapılacak olan yeni yol bağlantılarıyla E5 ve TEM bağlantılarına ulaşım kolayca sağlanacak. Açılacak olan Göztepe Ataşehir Metro hattı ve hemen yanı başında yer alacak Metro durağı ile İstanbul’un her noktasına dakikalar içinde ulaşılabilecek.

Sinpaş Time Proje Künyesi:

  • Proje adı: Sinpaş Time
  • Lokasyon : İstanbul Finans Merkezi, Ümraniye
  • Arsa Büyüklüğü : 34.517 m2
  • Birim Sayısı: 342 konut / residence / villa – 33 ticari alan – 118 ofis
  • Metre Kare Aralığı: 58- 500 m2
  • Konut tipleri: Stüdyo daireden triplex villaya kadar çeşitli seçenekler
  • Fiyat Aralığı: 442.000 TL ’den başlayan fiyatlar
  • Teslim Zamanı: Aralık 2019, Aralık 2020
  • Internet sayfası: www.sinpastime.com

YORUM YOK

CEVAP VER

Yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin